O nás
Marián Štúrik
Zakladateľ a CEO spoločnosti MRS-Transport
Slovami zakladateľa spoločnosti
"Spoločnosť MRS-TRANSPORT vznikla v roku 2008. Sme schopní skladovať a distribuovať takmer všetky druhy tovaru v zmysle smerníc Európskeho spoločenstva.

Na našich skladoch sa denne uskutočňuje prijímanie tovaru na sklad, evidencia skladových zásob, balenie tovaru a jeho expedícia pre B2B, alebo priamo pre B2C zákazníkov."
Marián Štúrik
Zakladateľ a CEO spoločnosti MRS-Transport
"Tovar zákazníka dokážeme etiketovať návodmi a cenovkami, prípadne ho nanovo zabaliť. Sme schopní vystavovať faktúry za obchodného partnera, ale aj viesť jeho skladovú evidenciu.

Okrem kvality práce a nízkeho percenta skladových reklamácii sme si za 12 rokov našej spolupráce získali dôveru množstva obchodných partnerov. Tí v prieskumoch uvádzajú ako naše najsilnejšie stránky najmä flexibilitu, spoľahlivosť, ale aj férovú cenu práce za naše služby."
"Naše vlastné skladové priestory sú postavené na výmere viac ako 3000m². V roku 2020 dokončujeme novú skladovú halu o výmere 1800m². Preto sme schopní prijímať aj nových zákazníkov do doby naplnenia týchto voľných skladových kapacít.

Skladové priestory sa nachádzajú v strede Slovenska s rýchlym napojením na Košice, Banskú Bystricu, ale aj veľkú časť Maďarskej republiky. V našej firme sa dohovoríte slovensky, anglicky, nemecky, rusky, či po maďarsky."
Kontaktujte nás
Neváhajte nás kontaktovať
Investujte svoje 3 minúty na to, aby ste získali informácie, ktoré môžu do budúcna výrazne zlepšiť vašu logistiku.
Kontakt
Fakturačné údaje
MRS-TRANSPORT s.r.o.
Sobôtka 5116/3
Rimavská Sobota

IČO: 44438605
DIČ: 2022697314
IČ DPH: SK2022697314
©2020 Vyrobila digitálna marketingová agentúra 
PROGNESSA